Przejdź do treści Przejdź do menu
Logo Gminy Joniec
Baner
Dekoracja

Przedszkolak w bibliotece - kampania społeczna ,,Mała książka-wielki człowiek’’

Każde dziecko urodzone w latach 2013 - 2016, które zapisze się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Jońcu otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start.

W Wyprawce dzieci znajdą wyjątkową książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Gorąco zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w projekcie „Mała książka- wielki człowiek”.

Aby dowiedzieć się więcej o akcji zapraszamy na stronę www-wielki-czlowiek.pl oraz do Gminnej  Biblioteki Publicznej w Jońcu.

 

Mapa Gminy Joniec

Mapa Gminy

  • Joniec, PL
  • Powiat Płoński
Portal mapowy

Wrota Mazowsza

  • Portal mapowy
  • Mazowieckie
Powiadomienia SMS

Powiadomienia SMS

Biblioteka gminna

Biblioteka gminna